Aktualności Sprawdź co u nas słychać.

ASB - wykład Inauguracyjny

0 Komantarz(y)
2601
06-19-2015

"Niniejszym powołuję Akademię Skutecznego Biznesu, jako przedsięwzięcie mające na celu jednoczyć środowisko osób prowadzących działalność gospodarczą, właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, osoby na stanowiskach kierowniczych i najaktywniejszych pracowników tych przedsiębiorstw" - tymi słowami uroczyście rozpoczął działalność Akademii, jej prezes Janusz Hejnar, podczas I Bizwentu, który odbył się 19 czerwca 2015 roku w sali konferencyjnej Hotelu Galaxy w Krakowie.

Na Konferencję przybyło kilkudziesięciu zaproszonych gości, przedstawicieli Małopolskich środowisk biznesowych, aby uczestniczyć w wykładach i warsztatach prowadzonych przez Dorotę Mastalską oraz Macieja Kopera. O wyśmienitą atmosferę spotkania dbała menager projektu Anna Łodzińska. 

Nowatorskie połączenie warsztatów szkoleniowych, wykładów oraz spotkania biznesowego z możliwością zapoznania współuczestników oraz wymiany z nimi własnych doświadczeń i kontaktów, okazał się trafnym pomysłem, który został bardzo pochlebnie oceniony przez wszystkich przybyłych gości.

Formuła Bizwentu, opracowana autorsko przez zespół Akademii Skutecznego Biznesu jest efektem wielu lat doświadczeń na polu szkoleń, edukacji i konferencji biznesowych. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim przybyłym gościom i obiecują iż dołożą wszelkich starań aby kolejne Bizwenty były na co najmniej tak wysokim poziomie jak ten pierwszy Emotikon smile

4.9
Ostatnia modyfikacja: 09 lipiec, 2015
Akademia Skutecznego Binznesu Ingaguracja O Nas Opis

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Artykuły

07-28-2015
Swietne szkolenia, cielkwi wykładowcy
07-09-2015
Wreszcie można się czegoś sensownego dowiedzieć…