Aktualności Sprawdź co u nas słychać.

Wszystko o Wynajmie lokalu

3 Komantarz(y)
2195
07-09-2015

03 Lipca w Krakowie odbył się II Bizvent Akademii Skutecznego Biznesu. tematem przewodnim było " Wszystko co chcielibyście wiedzieć o wynajmie ale nie macie kogo zapytać". Janusz Hejnar, Anna Stańdo i Marek Urban omawiali poszczególne etapy inwestowania, wynajmowania i zabezpieczenia prawnego całego cyklu. 

Przybyli uczestnicy,  mogli posłuchać o elementach praktycznych procesu inwestowania i wynajmowania lokali, o których opowiadali praktycy tego zawodu, "minimum teorii, maksimum praktyki, tego nie ma w żadnych książkach dostępnych na polskim rynku" - tak przywitała gości, gospodarz spotkania Anna Łodzińska. 

Słuchacze mogli dowiedzieć się między innymi o rodzajach inwestowania, w jakie nieruchomości najlepiej inwestować, kiedy i za co inwestować, jak ułożyć skuteczna umowę najmu, komu wynająć mieszkanie, jak skutecznie zabezpieczyć się przed nieuczciwym najemcą.

Tradycyjnie w przerwie spotkania odbyło się Network Cafee, podczas którego, można było bliżej poznać wszystkich przybyłych gości, nawiązać współpracę biznesową lub zapoznać się z tematami przyszłych Bizventów.

Organizatorzy dziękują za przybycie wszystkim uczestnikom spotkania, bardzo pozytywne opinie na temat wykładowców i organizacji całego Bizventu, utwierdziły w celowości organizowania tego typu spotkań szkoleniowych, Nowatorska formuła Bizventu łączy tradycyjne szkolenie ( jednak prowadzone tylko przez praktyków), z możliwością nawiązania kontaktów biznesowych wśród Małopolskich przędsiebiorców.

5.0
Ostatnia modyfikacja: 10 lipiec, 2015
Wszystko o wynajmie lokalu II Bizvent Akademia Skutecznego Biznesu

3 Odpowiedź odWszystko o Wynajmie lokalu

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Artykuły

07-28-2015
Swietne szkolenia, cielkwi wykładowcy
07-09-2015
Wreszcie można się czegoś sensownego dowiedzieć…