Aktualności Sprawdź co u nas słychać.

Sztuka kwadratu

0 Komantarz(y)
2381
09-11-2015

      10 września 2015 roku, – odbył się III Bizwent Akademii Skutecznego Biznesu, który stanowił kontynuację cyklu rozpoczętego w lipcu a dotyczącego Wynajmu lokali. Tym razem słuchacze mogli dowiedzieć się od mecenas Anny Stańdo jak prawidłowo i bezpiecznie skonstruować Umowę Najmu lokalu mieszkalnego, kto może pomóc w sporządzeniu takiej umowy a także jakie obostrzenia prawne czekają na Wynajmujących i Najemców. 

Druga część wykładów poświęcona była najczęstszym błędom jakie popełniają Wynajmujący. Prowadzący Marek Urban, barwnie opowiadał o trudnych sytuacjach i kłopotach w jakie mogą wpaść (z własnej lub z nie własnej winy) Wynajmujący lokale, błędach w umowach najmu, najczęstszych brakach formalnych lub zaniechaniach. Wykład urozmaicany był licznymi przykładami praktycznymi z którymi prowadzący spotyka się na co dzień.

Sądząc po ilości zadawanych pytań i przedłużeniu spotkania ponad przewidziana ramy czasowe, można wnioskować iż wykłady jak i wykładowcy  wzbudzili w słuchaczach niemałe zainteresowanie prezentowanym tematem.
W trakcie wykładów odbył się tradycyjny network caffe, podczas którego obecne osoby mogły zapoznać się z pozostałymi, wymienić kontakty biznesowe a przede wszystkim wypić doskonałą kawę :) 

Wszystkim przybyłym osobom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania Bizwent.

5.0
Ostatnia modyfikacja: 26 listopad, 2015
III bizwent ASB

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

Artykuły

07-28-2015
Swietne szkolenia, cielkwi wykładowcy
07-09-2015
Wreszcie można się czegoś sensownego dowiedzieć…