Mówcy

Dorota Mastalska
Dorota Mastalska

Ambasadorka przedsiębiorczości kobiet. Mistrzyni Networkingu. Obecnie,  tak   jak sobie  zaplanowałam, prowadzę swoją firmę. Zajmuję się przede wszystkim rozwojem  projektu   Arena Biznesu, który zajmuje  się promocją firm używając dwóch najskuteczniejszych narzędzi      promocji: internetu i rekomendacji. Raz w miesiącu dla członków Areny Biznesu i  innych przedsiębiorców organizujemy spotkania networkingowe (nastawione na budowanie    kontaktów  biznesowych i współpracę) podczas których poznajemy się, edukujemy i integrujemy podczas np. gry w golfa, tańców na rurze, jazdach na gokartach, paintballu czy ucząc się żonglowania.  Spotkania Areny Biznesu odbywają się obecnie regularnie w kilku miastach w  Polsce. Moja firma  organizuje także cykl konferencji networkingowych Skrzydła Sukcesu, które przygotowujemy osobno dla przedsiębiorczych kobiet i mężczyzn. Uczestnicy konferencji mają okazję uczyć się biznesu od profesjonalistów oraz Gwiazdy Biznesu, która odniosła wielki sukces w swojej firmie. Co więcej, wszyscy uczestnicy mogą swobodnie poznawać się i nawiązywać kontakty z innymi. Skrzydła Sukcesu odbywają się obecnie w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Rzeszowie. Uczestniczyć w nich może każdy, kto chce się rozwijać i znaleźć nową motywację do działania.Celem moich wszystkich działalności jest przede wszystkim promocja networkingu, czyli „systemu biznesu” opartego o współpracę, rekomendację i rzetelne działanie. Zawsze twierdziłam, że „mądrzy przedsiębiorcy współpracują, głupi konkurują” oraz „jeśli twierdzisz, że potrafisz – to masz rację, a jeśli twierdzisz, że nie potrafisz – też masz rację”.

Maciej Koper
Maciej Koper

Konsultant w zakresie wdrażania wiedzy handlowej w rganizacjach.Krzewienie  dzikiej radości ze sprzedaży, czyli sprawianie żeby sprzedaż była przyjemna zarówno dla klienta,  jak i handlowca. Pomagamy naszym klientom zwiększyć sprzedaż, ważny jest efekt. W  naszych działaniach kierujemy się 3 wartościami:
Leonardo da Vinci, jeden z najwybitnieszych umysłów epoki renesansu mawiał: "Prostota jest  najwyższą formą wyrafinowania". Tą własnie zasadą kierujemy się w działaniach. Upraszczamy  procesy sprzedażowe w firmach, aby zwiększyć  ich skuteczność.
Sokrates, starożytny grecki filozof znany jest ze stwierdzenia "wiem, że nic nie wiem".  Pokazywał swoim rozmówcom nowe rozwiązania i poglądy, na które naprowadzał ich poprzez zadawanie pytań.Ten, kto zadaje pytania prowadzi rozmowę. Jak zadawać właściwe pytania?
Bruce Lee, mistrz kung-fu mawiał: "Nie boję się osoby, która trenuje 10 tys. uderzeń, ale boję sie osoby, które jedno uderzenie trenuje 10 tys. razy".Wychodzimy z założenia, że to właśnie trening czyni mistrza, nie tylko w sporcie, ale także w sprzedaży. Wyodrębniliśmy poszczególne etapy procesu sprzedaży i na ich bazie trenujemy z naszymi klientami.


Marek Urban1
Marek Urban

Analityk i Ekspert Rynku Nieruchomości. Od ponad 15 lat Pośrednik, Doradca i Zarządca Nieruchomości. Członek Zarządu Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami. Wieloletni członek zarządu Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Wielokrotnie wyróżniany, odznaczony złota odznaką Rynku Nieruchomości. Certyfikowany Audytor sytemu ISO dla biur Nieruchomości w Polsce.
Twórca i redaktor portalu  goscinnykrakow.pl, który zajmuje się, wynajmem mieszkań i lokali w Krakowie, analizą cen oraz poradami dla właścicieli nieruchomości. Autor cyklu opowiadań o wynajmie, zatytułowanym - Krakowskie Legendy Mieszkaniowe.
Ukończył Wydział Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej o specjalnościach: Marketing, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzanie Nieruchomościami, absolwent Krakowskiej Szkoły Finansów o specjalności: Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami oraz Akademii Handlowej o specjalności: Administracja państwowa. Przez kilka lat prowadził warsztaty oraz nadzorował praktykantów po studiach podyplomowych z zakresu "Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami". Współorganizator wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu Rynku Nieruchomości.
Współpracował przy tworzeniu nowych narzędzi, promocji i marketingu medialnego, ogłoszeń nieruchomości, np. z Gratka.pl, Gazeta Krakowska, Dziennik Polski, Gazeta Wyborcza, KRN.pl, Małopolski Kurier Nieruchomości, Giełdowy Przegląd Nieruchomości, Trader.pl.

zdjęcie OlenaOlena Szczepańska

Skuteczny i aktywny Manager z wieloletnim doświadczeniem pracy w sklepach. Trener z pasji. Autorka oraz prowadząca szkolenia antykradzieżowe. Absolwentka politologii i dziennikarstwa WSNHiD w Poznaniu. Aktualnie studentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Główne zainteresowania: trekking górski, jazda na rowerze MTB, psychologia zarządzania, hipika oraz snowboard.
Motto życiowe: „Niemożliwe nie istnieje”. 

Artykuły

07-28-2015
Swietne szkolenia, cielkwi wykładowcy
07-09-2015
Wreszcie można się czegoś sensownego dowiedzieć…